Muğla / Bodrum uzmanlık bölgesinde, 35 yıllık ticari, 15 yıllık sektörel tecrübeyle hizmet veren RE/MAX Atlas Ofisi, Türkiye’nin kalbinin attığı, son döneme kadar “tatil” denildiğinde ilk akla gelen, son yıllarda ise dört mevsim yaşam için öncelikli olarak tercih edilen Bodrum’da dır.

RE/MAX Atlas, müşterilerine en iyi hizmetleri sunabilmek ve süreçleri kaliteli bir şekilde yöneterek müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutarak etik değerlere sıkı sıkıya bağlı, sürdürülebilir ilişkiler kurabilen, güven esaslı, yüksek eğitimli ve donanımlı, sektörel gelişmeleri, trendleri sürekli takip eden, bilgilerini güncelleyen, en yeni teknolojileri müşterilerine ve sektöre daha fazla fayda sunabilmek adına sürekli araştırarak kendini yenileyen, yeniliklerin ve ilklerin öncüsü gayrimenkul danışmanları, ofis idari, destek ve yönetim kadrosundan oluşan büyük ve güçlü bir ekip hedefindedir.

RE/MAX Atlas ekibinde, müşterilerimize gayrimenkul danışmanlığının yanı sıra, ek fayda sunabilmek adına birçok mimar ve inşaat mühendisinin yanı sıra başarılı satış ve ticari geçmişleri olan, İngilizce, Rusça ve Almanca dillerine hakim gayrimenkul danışmanımız bulunmaktadır. RE/MAX Atlas olarak hizmet kalitemizin sırrı ve güçlü bir ekip olmamızın yanında ekip çalışma ruhudur.

“RE/MAX Atlas kazandırır”

Başarılı gayrimenkul alış / satış / kiralama süreci; doğru fiyat, pazarlama stratejisi ve planlama, disiplinli ve titiz çalışma, şeffaf süreçler, karşılıklı güven, profesyonellik, zaman gerektiren çok aşamalı, yıpratıcı ve zorlu bir süreçtir.

Başarısız bir satış süreci; size zaman, para ve moral kaybettirir. Bu birebir takip edilmesi gereken zorlu süreçlerde gayrimenkul profesyonelleriyle çalışmanız, başarılı bir satış süreci yaşamanızı ve her anlamda kazanmanızı sağlar.

“RE/MAX güvencesiyle”

1973 yılında kurulan RE/MAX, bugün dünyada en çok gayrimenkul satışı gerçekleştiren kurumdur. 113 Ülkede, yaklaşık 7000 Ofisi olan RE/MAX’ın 130.000’den fazla Gayrimenkul Danışmanı bulunmaktadır.

VİZYONUMUZ
Etki alanımızda, güven temelli, memnuniyet öncelikli en iyi gayrimenkul danışmanlık şirketi olmak.

MİSYONUMUZ
Gayrimenkullerin alım-satım ve kiralamasını doğru değerleme ve fiyatlama yaparak, alıcı ve satıcıların talepleri doğrultusunda hızlı çözümler sunmak.

HİZMET ANLAYIŞIMIZ
Güven merkezli çalışarak, çözüm odaklı iş geliştirme ve sonuçlandırma hedefinde, hızlı aksiyon alarak, şeffaflık ilkesiyle memnuniyet hedefli, gayrimenkul danışmanlık hizmeti sunmaktır.


Taşınmaz Ticaret Yetki Belgesi No: 4801580